تبلیغات
آفریقا-ایران - تحلیل نویسنده مصری از دلایل اهانت به مقدسات مسلمانان در غرب
 
آفریقا زیباست...

تحلیل نویسنده مصری از دلایل اهانت به مقدسات مسلمانان در غرب

نوشته شده توسط :رهنما كسایی
دوشنبه 5 مهر 1389-11:32 ق.ظ

"فهمی هویدی " در گزارشی ضمن بررسی حوادث اخیر( اهانت به قرآن كریم ) ، می كوشد علل این موضوع را ریشه یابی نماید.

فهمی هویدی گزارش خود را این گونه آغاز می‌كند:

 گمان می كنم اكنون حق آن را داریم بپرسیم چرا غرب این گونه رفتار می كند؟ چرا كار به جائی رسیده كه افراد متعصب جرأت پیدا كرده‌اند به دین و مقدسات ما توهین كنند و مطمئن باشند احدی ایشان را مؤاخذه نخواهد كرد؟


حداقل طی دو هفته اخیر، حماقت آتش زدن قرآن كه از طرف یكی از كنیسه‌های ایالت فلوریدا آمریكا سر برآورده، تبدیل به تیتر اصلی روزنامه‌ها و نشریات خبری شده است. چند هفته پیش درگیری‌هایی در آمریكا پیرامون طرح "مركز قرطبة " كه گفته می شد، قرار است مسجدی در نزدیكی محل انفجار برج های دوقلو در حادثه 11 سپتامبر ساخته شود به راه افتاد و آمریكایی‌ها را تحریك كرد و افكار عمومی این كشور را به موافق و مخالف تبدیل كرد.

"باراك اوباما " رئیس جمهور آمریكا این حماقت را محكوم و وزیر امور خارجه نیز همان موضع سران دستگاه ها و رهبران دینی را اتخاذ كرد، اما بازتاب این موج در نقاط مختلف ایالات متحده ظهور پیدا كرد و شدت و قوت آن، بیشتر از آن شد كه اظهارات سیاست مداران مانع آن شود.

مسمویت فضای موجود در سه جهت دنبال می‌شود:


- گفتمان تندروها و متعصبین، ارتباط مستقیمی میان تروریسم و اسلام ایجاد نموده است، آن ها این بار در مطابقت دادن این دو هیچ ملاحظه‌ای را رعایت نكردند.
-
احساسات خشمگینانه در چندین حادثه اخیر علیه مسلمانان خود را نشان داده است؛ به عنوان مثال یكی از جوانان آمریكایی زمانی كه از هویت راننده تاكسی مسلمانی بنام «علی احمد شریف» كه از مهاجران بنگلادشی است مطلع شد، وی را با چاقو مورد حمله قرار داده و زخمی كرد.

خبرگزاری فرانسه به نقل از "ابراهیم هوبر " مسئول اطلاع‌رسانی شورای روابط آمریكایی اسلامی آورده كه امسال حملات متعددی علیه مساجد مسلمانان اتفاق افتاده، از جمله این كه مردی در "جك اسنویل " ایالت فلوریدای آمریكا بمبی را در یك مركز اسلامی منفجر كرد، دیگری تلاش برای به آتش كشیدن مسجدی در ارنگتون ایالت تگزاس و نیز دیگر تهدیدات علیه مسجدی در فریسنو ایالت كالیفرنیا و همچنین وقوع آتش سوزی مشكوك در ایالت تنسی نزدیك محلی كه قرار بود مسجدی در آن جا بنا شود.

-  10 روز پیش طی یك نظرسنجی مشخص شد، بیش از 60 درصد آمریكایی ها مخالف ساخت مركز اسلامی قرطبه در جایگاه فعلی‌اش، 10 درصد مخالف اساس ساخت مسجد در آمریكا هستند، 50 درصد آن ها نگاه منفی به اسلام دارند و 33 درصد نیز معتقدند كه اسلام مشوق خشونت علیه غیرمسلمانان است؛ این میزان دو برابر تعدادی است كه این ایده را هشت سال پیش قبول داشتند، نسبت فوق نشان دهنده رشد شاخص های ارتباط میان اسلام و خشونت است.

شرایط اروپا نیز خیلی با آمریكا متفاوت نیست. گاه به گاه ترس از اسلام گرایی این قاره و تبدیل آن به اروپای عربی بروز پیدا میكند، مسئله‌ای كه نه تنها راستگراهای اروپایی، بلكه برخی مسولین واتیكان نیز به آن اعتراف كرده‌اند. (فراموش هم نكنیم كه پاپ فعلی به اسلام حمله و آن را دین خشونت معرفی كرده است.

چند روز پیش تظاهراتی در پاریس با حضور نماینده 26 سازمان برای مقاومت در برابر "خطر اسلام " برپا شد. برخی حاضران در گردهمایی مجمع "واكنش لائیك "، شعارهایی با عنوان "حجاب و نقاب نه... طالبان در فرانسه نمی خواهیم. " را سر دادند.

یكی از حاضران در حالی كه در یك دست پرچم فرانسه و در دست دیگر بطری شراب داشت، به خبرنگاران می‌گفت، از این دین به تنگ آمده‌ایم و هرگز اجازه نخواهیم داد مردان زنان را بزنند و خشونت را به عنوان شیوه زندگی نشر دهند.

به نوشته هویدی، فرانسه در ممانعت از حجاب در مدارس دولتی، منع استفاده از پوشیه در اماكن عمومی و تحمیل مالیات بر مخالفان سابقه طولانی دارد. موضوع مبارزه با اسلام در دولت های اروپایی دیگر نیز بازتاب گسترده‌ای داشته است.
داستان كاریكاتورهای دانماركی موهن به پیامبر اسلام (ص) و دفاع نخست‌وزیر دانمارك از آن نیز فراموش نشده است.

از طرفی نیز شاهد اظهارات "خیرت فلدر " رهبر و نماینده راستگرای هلندی در مخالفت و انكار اسلام هستیم كه در انتخابات اخیر نیز با افزایش محبوبیت وی مواجه شد، حزب وی قدرت سیاسی سوم هلند شده و تصمیم دارد با راه‌اندازی موجی در میان اروپایی ها، این قاره را از مسلمانان خالی كند.

بر اساس این گزارش، در اتریش نیز موج هایی موازی شكل گرفته كه همان بحث هایی را مطرح می‌سازد كه حزب راستگرایی كه 17 و نیم درصد آراء انتخابات 2008 میلادی را به دست آورده، مطرح ساخته بود.

از نتایج بسیج علیه اسلام در اتریش این بود كه یك بازی اینترنتی نیز به نام "وداع با مسجد " ساخته شد كه بازیكنان در آن تصاویر متحركی را نابود می‌كنند كه با نابودی آن، مسجد و مناره‌ها نابود شده و از مؤذنی كه مسلمانان را به نماز فرا می خواند، خلاص می شوند، البته دولت این بازی را ممنوع كرد.

در آلمان نیز شاخصهای ترس از اسلام و مسلمانان افزایش یافته است، این موضوع طبق نظرسنجی كانون "دیماب " مشخص شد كه مدعی بود، 70 درصد آلمان ها نسبت به این مسأله نگران هستند. قتل "مروه الشروینی " پژوهشگر مصری به دست یكی از نژادپرست های آلمانی در سال گذشته نشان دهنده گسترش "اسلام هراسی " در جامعه و نقش احزاب راستگرا در شعله‌ور نمودن این مخالفت ها است.
همین شرایط در سویس رخ داد و حزب راستگرای این كشور حمله‌ای را علیه مناره‌های مساجد به راه انداخت كه طبق یك نظرسنجی در سال گذشته، اكثریت نیز آن را تأیید كردند.

فهمی در ادامه این مقاله تاكید كرده، كه معتقد است كه حمله علیه اسلام و مسلمانان از جانب متعصبین تندرو و نژادپرستان هدایت می‌شود، اما در غرب دیگرانی هستند كه از عقل و درایت بیشتری برخورداند؛ ولی نتیجه آن شده كه صدای این تندروها بالاتر است تا جائی كه موفق به جمع‌آوری آراء عموم و بسیج آن شده‌اند؛ لذا شاهدیم كه محبوبیت این گروه‌ها افزایش یافته و در انتخابات پارلمانی آرای بیشتری كسب می‌كنند.

اختلافاتی در جزئیات این دشمنی با اسلام آمریكا و اروپا وجود دارد، انگیزه‌های آمریكا در درجه نخست بیشتر جنبه سیاسی داشته و تحت تأثیر لابی صهیونیستی و افراط‌گرایان محافظه‌كار است.

نظری هم وجود دارد مبنی بر این كه، ارتباط نزدیكی میان افزایش حملات كنونی و انتخابات میان دوره‌ای كنگره در نوامبر آینده وجود دارد و جمهوری خواهان امیدوارند بتوانند به پیروزی محسوسی در برابر دموكرات ها دست یابند.

به عقیده این تحلیل گر مسایل سیاسی، اما در اروپا علل اقتصادی در اولویت قرار دارند؛ چرا كه بحران اقتصادی عناصر راستگرا را به راه انداخته و ناراحتی پاره‌ای از اروپاییان نسبت به حضور مسلمانان در بازارهای كار و مهاجرت ایشان از راه دریای مدیترانه را برانگیخته است، این مسأله باری بر اقتصاد كشورهای اروپایی تحمیل كرده و موجب نفرت آن ها از مسلمانان می‌شود.

این اختلافات میان اروپا و آمریكا هر چه باشد، منكر این حقیقت نیست كه حملات علیه اسلام و مسلمانان اثر خود را بر مسمومیت فضای روابط غرب با مسلمانان به جای گذاشته است؛ مسأله‌ای كه گفتگوی تمدن ها و نیز همزیستی و سازش را كه برخی اهالی فرهنگ به آن وعده داده بودند، زیر سؤال می‌برد؛ به گونه‌ای كه این روند، اندیشه برخورد تمدنها كه "فرانسیس فوكویاما " تحلیل گر سیاسی در سال 1989 میلادی آن را مطرح كرده و در آن زمان جدی گرفته نشده بود را بارزتر میكند، اما این احتمال در حال حاضر حداقل از جنبه نظری وارد به نظر می‌رسد.

هویدی می‌افزاید: ما با یك مشكل رو به افزایش مواجهیم كه می‌تواند همان فضای ضد صهیونیستی كه در اواخر قرن 19 میلادی بر آلمان سایه افكنده بود را علیه مسلمانان تكرار كند، با این تفاوت كه این بار این موج یك و نیم میلیارد مسلمان را شامل می‌شود و آن ها را مورد توهین قرار می‌‌دهد

.
اگر اعتقادات ضدصهیونیستی یك برهه تاریخی كوتاه بود، اما دشمنی با اسلام تاریخی طولانی دارد كه برخی آن را مربوط به قرن 7 میلادی میدانند، یعنی زمانی كه اسلام بعد از مسیحیت و یهودیت نازل شد.

اكثر محققین، تاریخ دشمنی با اسلام را مربوط به جنگ های صلیبی قرن 11 میلادی می‌دانند كه به خاطر آن اروپا پیش از حمله نظامی به قدس با ادعای رهایی آن از شر مسلمانان، كینه اسلام و مسلمانان را به دل گرفت.

بر اساس این گزارش با وجود پایان یافتن این حملات در قرن 13، اما بسیج فرهنگی مخالف اسلام متوقف نشد و تلاش خود را در خفایای كتب مرجع و دایرة المعارف‌ها جهت تحریف افكار عمومی اروپا به كار برد و این همان چیزی است كه در كتب اكثر مستشرقین، مقالات پژوهش گران و روش های آموزشی نفوذ كرد.

دكتر "محمود حمدی زقزوق " در كتاب "اسلام در تصور غرب " كه سال 1987میلادی، زمانی كه وی رئیس دانشكده اصول دین بود منتشر شد، به آن اشاره كرده است.
در این كتاب آمده كه نوشته‌های غرب پیرامون اسلام و پیامبر آن، آمیخته‌ای از "جهل كامل و شناخت هدفمند، اعمال تغییرات بیرحمانه، دروغ و انصاف، تعالی و پستی و فحش صریح و سازش عاقلانه بوده است.

این بغض علیه اسلام و جهان اسلام كاملا شناخته شده نیست، اما ارتباط محكمی با رشد احساس برتری خونی و تمدنی دارد و این همان چیزی است كه "روژه گارودی " فیلسوف فرانسوی مسلمان در كتاب گفتگوی تمدن های خود، زمانی كه برتری غرب بر مسلمانان را "شر سفید " توصیف می‌كند به آن اشاره كرده است.

فهمی الهویدی می‌افزاید: هدف از اشاره به این پیشینه این بود كه یادآور شویم حوادث 11 سپتامبر منشأ خشم آمریكایی های متعصب و تندور علیه اسلام و مسلمانان نبوده، بلكه نمایان گر آن خشم بوده است.

در این جا لازم به اشاره است كه، احساسات اعراب به ویژه در قبال آمریكا زمانی دوستانه بود، به ویژه آن هنگام كه مردم سوریه و فلسطین در پایان جنگ جهانی اول خواستار آن بودند به جای انگلستان و فرانسه، ایالات متحده دولت حاكم بر كشورشان باشد كه این مطلب خود نشان گر اطمینان و حسن ظن ایشان نسبت به آمریكا در آن زمان بود؛ تا این كه بعد از جنگ جهانی دوم آمریكا همراه رژیم صهیونیستی در مقابل اعراب ایستاد، در این زمان شرایط تغییر كرد.

دكتر "رؤوف حامد " نیز در كتاب خود با نام "ایجاد نفرت در روابط عربی آمریكایی " به آن اشاره كرده است.

به نوشته هویدی، درست است كه تصویر برخی مسلمانان و اقدامات شان حقیقتاً موجب نفرت و سوءظن علیه مسلمانان شده، اما غربی ها و به ویژه سیاست مداران شان قبل از اطلاع از این تصویر و اقدامات نفرت‌آمیز به مسلمانان خوش‌بین نبوده و به ایشان احترام نمی‌گذاشتند.

مشكل اینجاست كه ما به آن ها احترام گذاشته و دین و معتقدات شان را به رسمیت شناخته‌ایم، اما رهبران دینی آن ها تا این لحظه به اسلام و آسمانی بودن این دین اعتراف نكرده‌اند.

ما تمدن آنها را پذیرفته و در فراگیری از آن ها شكی نداریم، تا جائی كه برخی از ما دعوت به پیوستن به آن ها می‌كنیم، اما غرب هیچ چیز ما را نپذیرفته و معتقدند پیشرفت ما مدیون توانایی ما در تقلید و كپی تجربیات آن ها است.

نویسنده در پایان مقاله خود آورده است: منكر این مطلب نیستیم كه عامه مسلمانان نسبت به سیاست و سیاست مداران غرب خشم و غضب دارند و نه نسبت به ملت یا فرهنگ آنان؛ اما صدای بلندتر آن ها مملو از احساس خشم و غضب نسبت به تمام ملت ما است، تا جایی كه اوباما زمانی‌ كه می‌خواهد كشیشی را كه قصد به آتش كشیدن قرآن دارد، از تصمیمش منصرف كند، به او هشدار می‌دهد كه این اقدام وی امنیت سربازان آمریكایی در عراق و افغانستان را به خطر می‌اندازد، چرا كه اشاره به این مطلب كه این اقدام اهانت به یك و نیم میلیارد مسلمان است، برایش سنگین بود.


نظرات() 


opensourcebridge.org
یکشنبه 6 اسفند 1396 09:39 ب.ظ
Meramente olhou vários dos seu fotos (: sou realmente
feliz еu olhou ⲣara tarefa sombra você.
Você é fantástico !
como curar uma candidiase peniana
شنبه 5 اسفند 1396 10:00 ق.ظ
Fantástico fotos , օ cor е profundidade do fotos
ѕão de tirar o fôlego, eleѕ desenhar você em ϲomo se você pertencem da composição
.
hemp
دوشنبه 30 بهمن 1396 05:42 ق.ظ
سلام! این پست نمی تواند بهتر نوشته شود!

خواندن این پست به یاد مادرم اتاق قدیمی من! او همیشه
در مورد این صحبت کردیم من این نوشتار را برای او ارسال خواهم کرد.
کاملا مشخص است که خواندنش خوب است. تشکر فراوان برای به اشتراک گذاری!
retnilingvi.Mihanblog.Com
چهارشنبه 20 دی 1396 02:41 ق.ظ
The camera can make the brightest of scenes resemble it absolutely
was taken during an eclipse. A model with 3 CCD carries a sensor that
covers each one of the different colors (Red, Green, and Blue) leading to superior color reproduction. The first
lesson you must learn with your online course is how to read chord charts.
Johny Jackson
یکشنبه 17 دی 1396 02:59 ق.ظ
Magnificent bat ! І wisһ to apprentice while уou amend your website, hoѡ can i subscribe fοr a
blog website? Τhe account aided me а acceptable deal.
І have been tiny bit familiar օf thіs yor
broadcast offered brilliant transparent idea
https://healtheals.com
پنجشنبه 14 دی 1396 07:12 ق.ظ
You can talk with your coach about whatever is reqiired too allow youu
to doo something and provide results. 5) Red Wiine - A glass of red
that assures longevity does help to reduce BP. We are to introspect
ourselves to know hoow the body respnd to our life-style, better
we can customize a nutrition and exercise plan which
is suitable for us.
Villa Verona Travelers Rest
چهارشنبه 6 دی 1396 12:19 ب.ظ
I visited a lot of website yet I this one this one holds plenty of insightful points.
http://hsrowit.mihanblog.com/post/56
جمعه 1 دی 1396 07:48 ب.ظ
You can even replace your preferred MP3 music with these
in order that even if you are regarding the gym, you possibly
can still understand interesting points in the book or listen for the docs from perform which you must examine.
" It was President Theodore Roosevelt who had given it the category of White House in 1901. Here you are able to shop by theme or browse a complete range of themes should you be sill unsure on which to base the party.
|jordan retro 2|jordan retro 2 low|jordan 2 low|jordans 2 retro|new jordan 2|air jordan retro 2 low|nike air jordan retro 2|nike air jordan 2 retro|jordan 2s|jordan 2 retro|jordan 2 retro low|jordan 2 just don|retro 2|retro jordan 2|air jordan 2 retro|
یکشنبه 26 آذر 1396 05:33 ق.ظ
Hello, i thionk that i saw you visited my
weblog thus i came to ?return the choose?.I'm trying
to find issues to enhance my website!I guess its adequate to make
use of some of your ideas!!
Liza
سه شنبه 21 آذر 1396 03:29 ق.ظ
Many of these shows are based in bigger cities like New York or Los Angeles, and that means you reach travel
free of charge if you achieve to the finals. Contestants worldwide will record songs automatically, or get together into virtual bands of 2 to 4 musicians, and
compete for $5600 in prizes. Here you'll be
able to shop by theme or browse a complete selection of themes should
you be sill unsure on the to base the party.
Shanon
جمعه 17 آذر 1396 02:46 ق.ظ
It's fantastic that you are getting ideas from this piece of writing as well as from our argument made at this time.
Pedro
چهارشنبه 15 آذر 1396 01:46 ق.ظ
Now that you learn about video editing along with the what you require you are ready to begin the journey of amateur
filmmaker to professional director. " It was President Theodore Roosevelt who had given it the name of White House in 1901. Here you are able to shop by theme or browse an entire selection of themes in case you are sill unsure on what to base the party.
Valerie
شنبه 11 آذر 1396 01:02 ق.ظ
The camera can make the brightest of scenes appear to be it was taken during an eclipse.

A model with 3 CCD carries a sensor that picks up every one of
the different colors (Red, Green, and Blue) causing superior color reproduction. Here it is
possible to shop by theme or browse an entire selection of themes
if you are sill unsure on what to base the party.
tructiepbongda24h.net
یکشنبه 5 آذر 1396 07:27 ق.ظ
Many of these shows are based in bigger cities like New York or Los Angeles,
so you get to travel at no cost driving under the influence into the finals.
A model with 3 CCD features a sensor that picks up all the different colors (Red, Green,
and Blue) leading to superior color reproduction.
Here you are able to shop by theme or browse an entire range of
themes if you are sill unsure about what to base the party.
malazanempires.de
چهارشنبه 24 آبان 1396 11:54 ب.ظ
The camera could make the brightest of scenes resemble it was taken during
an eclipse. You don't have to spend money on the greatest
or heaviest tripod form of hosting use. You need a special connector typically referred
to as a Fire wire or sometimes known just as one IEEE
1394 high band connector.
Hair Loss Blocker bula
دوشنبه 22 آبان 1396 02:26 ب.ظ
2. Ed. São Paulo: Instituto Plantarum, 2008.
business
یکشنبه 30 مهر 1396 10:35 ب.ظ
Great delivery. Solid arguments. Keep up the good spirit.
linux.ca
چهارشنبه 19 مهر 1396 02:24 ق.ظ
Leе annd Larry oved their sixth bіrthday party.
Even though thеy were twins, Mommy and Daddʏ at alll times made certain they every had a partіcular
time. And wіth theіr birthdays cօming in Ⅾeсember,Mommy and Dady additionally at all times made sսre
theіr birthdaуѕ were special regɑrdless that Christmas was right around the
corner. The party was so fun with a clown and cɑke and sojgs and wonderfuⅼ presents from their mates and grandparents and uncⅼe and аunts.
It went bby so quick but earlier than they knew it, еveryone hhad gone residence and it was time
to cleɑn up and get ready for bed.
How do you strengthen your Achilles tendon?
شنبه 1 مهر 1396 12:54 ب.ظ
Thanks very interesting blog!
Can Pilates make you look taller?
دوشنبه 27 شهریور 1396 07:06 ق.ظ
It is perfect time to make a few plans for the future and it's time
to be happy. I have learn this put up and if I could I
want to recommend you few fascinating things or suggestions.
Perhaps you could write next articles referring to this article.

I want to read more things approximately it!
Can exercise increase your height?
دوشنبه 27 شهریور 1396 05:52 ق.ظ
I want to to thank you for this wonderful read!! I definitely enjoyed every bit of it.
I have got you saved as a favorite to look at new stuff you
post…
feet problems
یکشنبه 26 شهریور 1396 11:57 ق.ظ
wonderful put up, very informative. I wonder why the opposite experts of
this sector do not realize this. You must proceed your writing.
I'm confident, you have a great readers' base already!
feet issues
شنبه 18 شهریور 1396 03:52 ق.ظ
Have you ever thought about creating an ebook or guest authoring on other sites?
I have a blog based on the same topics you discuss and would really
like to have you share some stories/information. I know my
audience would appreciate your work. If you're even remotely interested,
feel free to shoot me an email.
What causes painful Achilles tendon?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 08:43 ب.ظ
I don't even know how I finished up here, however I believed this
submit was great. I don't recognise who you're however definitely
you're going to a well-known blogger for those who aren't already.
Cheers!
What do eccentric heel drops do?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:04 ق.ظ
If some one desires to be updated with most recent technologies therefore
he must be visit this website and be up to date all the time.
How we can increase our height?
سه شنبه 17 مرداد 1396 05:13 ق.ظ
Heya this is kinda of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you
have to manually code with HTML. I'm starting a blog soon but have
no coding experience so I wanted to get guidance from someone with experience.
Any help would be enormously appreciated!
sheronhennighausen.hatenablog.com
شنبه 14 مرداد 1396 08:00 ب.ظ
When I originally left a comment I seem to have clicked
the -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on every time a
comment is added I recieve 4 emails with the same comment.
There has to be a way you are able to remove me from that service?
Thanks!
Foot Issues
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:13 ق.ظ
Hello i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this paragraph i thought i could also
make comment due to this good article.
Foot Problems
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:17 ب.ظ
Howdy are using Wordpress for your site platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any coding expertise to make your own blog?

Any help would be greatly appreciated!
Foot Pain
دوشنبه 9 مرداد 1396 03:42 ب.ظ
Its like you read my thoughts! You appear to grasp a lot about this,
like you wrote the book in it or something. I think that you simply can do with some %
to drive the message house a little bit, but instead of that,
this is magnificent blog. A great read. I will certainly be back.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox